ALEXANDRIA Teplice, s.r.o.

ID: 997725

Blau Cala Moresca at Arbatax Park Resort ****

Termín: 25.08. (Čt) - 28.08. (Ne) 2022

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 9 690 Kč

Poloha
Resort klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. Hotel je vstupní branou do středomořského života, plného autentické atmosféry v jedné z nejkrásnějších lokalit Sardinie. Hotelová část CALA MORESCA leží na kopci na severním okraji resortu a vypadá jako stará sardinská vesnice, jejíž kouzlo pramení z využití starých materiálů, z kombinace tepaného železa a dřevěných překladů z jalovce.
Vybavení
Hostům hotelu Cala Moresca je k dispozici velká restaurace s panoramatickými výhledy a terasami, bar, velký bazén, 2 kurty na squash. Výtahem lze sjet na cestu, která vede k moři, kde se nachází amfiteátr s kinem pod hvězdami, pláž, druhý bazén a na panoramatické terase s výhledem na moře restaurace La Vela (na rezervaci, za poplatek). Hosté mohou samozřejmě využívat kompletní zázemí služeb a zábavy celého rozlehlého resortu, jehož centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s mini bufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 6 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000 m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si cestu areálem zkrátit. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek). Wi-Fi připojení ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) dost místně kolísá. Malá zvířata jsou akceptována (za poplatek na místě € 10/den, na vyžádání). Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner. Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. INTERAKTIVNÍ MAPA RESORTU
Ubytování
Hotel nabízí elegantní pokoje pro 2 - 4 osoby. Všechny pokoje jsou zařízeny v sardinském stylu a vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem a koupelnou s fénem. Některé mají částečný nebo přímý výhled na moře (uvedeno v názv). Pokoje nemají terasu, ani balkón, některé kategorie mají k dispozici francouzský balkón.. Obsazenost všech pokojů jsou max. 2 dospělí. U pokojů Junior Suite a Suite max. 4 dospělí. CLASSIC - pokoje převážně v přízemí, obklopené zelení, některé s možností 1 přistýlky s max. obsazeností 3 dospělí. SUPERIOR: pokoje s francouzským balkonem, max. obsazenost 2 dospělí. JUNIOR SUITE - prostornější pokoje tvoří ložnice s manželským lůžkem a pokoj se dvěma divany, dvě koupelny, trezor. Min. obsazenost 2 dospělí, max. 4 dospělí SUITE - nejprostornější pokoje vhodné pro rodiny, tvoří dva dvoulůžkové pokoje. Min. obsazenost 2 dospělí, max. a 2 dospělí a 2 děti Na vyžádání jednolůžkové pokoje CLASSIC, dle dostupnosti. Postýlka pro dítě do 2 let zdarma, na vyžádání předem. Check-in: 16:00; check-out 11:00 h.
Stravování
Snídaně, za příplatek možná polopenze. Hlavní jídla se podávají v centrální restauraci Borgo, která nabízí národní a mezinárodní kuchyni, podávají se zde lahodné snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Přístup je výhradně pro hosty hotelu. V blízkosti hotelu se nacházejí tyto restaurace: MONTE TURRI - tato restaurace s elegantní terasou s nádherným výhledem byla národním listem Corriere della Sera zvolena jednou z 10 nejkrásnějších panoramatických restaurací v Itálii. ALA VELA - příjemné posezení s výhledem na krásnou zátoku Moresca, restaurace otevřená jen při speciálních příležitostech nabízí široký výběr mořských specialit. SU COILE - restaurace v typicky sardinském stylu umístěná na terase s krásným výhledem je otevřena pouze v období večeří a nabízí lokální kuchyni (nutnost rezervace, za příplatek).
Charakteristika
Hotel součástí resortu, který nabízí veškeré služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení dovolené rodin s dětmi, ale i skupiny přátel či pro romantický pobyt v páru.
Pro děti
Pro děti je k dispozici dětský klub a hřiště. Hlídání děti za poplatek Nejen děti ocení park Bellavista plný zvěře:
Sport a animace
U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 hřiště na squash, v horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu. Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů. V blízkosti se nachází jízdárna. V ceně ubytování je zahrnuto: - využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek); - skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby; - denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary; - a pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.
Wellness & beauty
Wellness Centr Bellavista a Spa (zda bude Spa otevřeno pro sezónu 2022 se rozhodne na jaře). Vstup do moderního wellness centra BELLAVISTA SPA je za poplatek a je povolen pouze dospělým starším 16ti let. Je zde k dispozici 10 bazénů s vyhřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy.
Pláž
Hotelová pláž se nachází ve vzdálenosti 150 - 300 m od pokojů v malebné zátoce. Pláž je kamenitá a nachází se zde dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky. V blízkosti je ještě skalnatá pláž Baia Monte Turri a pak ještě 3 pláže ve vzdálenější části resortu vč. přírodní písečné pláže Telis Village ohraničené kameny. Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání, osušky na vratnou kauci € 10, případný popl. za výměnu € 2) Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. zpáteční, nutná rezervace den předem) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 3. 6. do 3. 10. 2022) VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 3. 6. do 3. 10. 2022)
Poplatky na místě
FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ): Dětská postýlka zdarma; Strava pro dítě do 2 let se rezervuje a platí se na místě; Plážové osušky na vratnou kauci € 10/ ks, výměna € 2/ ks. Malé zvíře € 10/ noc (vyžaduje se platný mezinárodní očkovací průkaz).
Speciální nabídky
SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENĚ ZÁJEZDU: Při objednání do 31.8.2022: sleva 10 % z ceny ubytování pro pobyty do 22.8.2022 sleva 15 % z ceny ubytování pro pobyty v období 23.8.-30.9.2022
 • Speciální nabídky pro 1 dospělého s dítětem (pokoj CLASSIC; ostatních typologií na vyžádání v CK): 1 dospělý +1 dítě sleva 30 % z ceny ubytování. Již kalkulováno v cenách zájezdu.
 • Sleva 5 % z ubytování při pobytu delším než 14 dní - pouze u pokojů s min. obsazeností 2 platící dospělí. Nelze sčítat s FM. Na vyžádání
 • 21.08. (Ne) - 04.09. (Ne) 2022 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
  CLASSIC 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko CLASSIC další typy pokojů
  Snídaně
  Letecky/Praha
  -Last minute57 949 Kč
  Vybrat termín
  25.08. (Čt) - 28.08. (Ne) 2022 - 4 dny, 3 noci
  CLASSIC 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko CLASSIC další typy pokojů
  Snídaně
  Vlastní
  -Last minute9 690 Kč
  Vybrat termín
  CLASSIC 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko CLASSIC další typy pokojů
  Snídaně
  Letecky/Praha
  -Last minute23 449 Kč
  Vybrat termín
  25.08. (Čt) - 01.09. (Čt) 2022 - 8 dní, 7 nocí
  CLASSIC 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko CLASSIC další typy pokojů
  Snídaně
  Vlastní
  -Last minute21 690 Kč
  Vybrat termín
  CLASSIC 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko CLASSIC další typy pokojů
  Snídaně
  Letecky/Praha
  -Last minute35 449 Kč
  Vybrat termín
  Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
  Informace o zájezdu
  ZeměItálie
  MístoArbatax
  HotelBlau Cala Moresca at Arbatax Park Resort
  CLASSIC 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko CLASSIC
  Termín25.08.2022 - 28.08.2022
  DopravaVlastní
  Odletové/odjezdové místo 
  StravováníSnídaně
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Pořádající CK: Sardegna Travel, s.r.o. IČO: 27112063
  Vytvářím objednávku...